Lider Roman Nijaki i Ewa Nijaka Spółka Jawna
Potrzebujesz opału do pieca?

A może surowca do architektury ogrodowej?

O nas

Węgiel i drewno na opał w przystępnych cenach

Zajmujemy się składowaniem oraz sprzedażą opału i kamienia ogrodowego.

Oferujemy duży wybór opału we wszystkich dostępnych na rynku typach. Posiadamy węgiel najwyższej próby, o wysokich walorach opałowych, pochodzenia krajowego i importowanego. Oferujemy także drewno opałowe.

Naszymi głównymi dostawcami są kopalnie Kompanii Węglowej oraz Południowego Koncernu Węglowego. W ofercie posiadamy także węgiel rosyjski, ekogroszek z Czech oraz niemieckie brykiety firmy Rekord.

Firma Lider zajmuje się także kamieniem ogrodowym – obróbką i sprzedażą kamieni naturalnych. Posiadamy bogatą ofertę kamieni, zarówno pod względem gatunku, gabarytu, jak i kolorystyki.

Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór materiału, począwszy od popularnych otoczaków, poprzez kolorowe kamienie narzutowe i kruszywo, na kamiennych płytach tarasowych ze słonecznej Grecji i okładzinach kamiennych skończywszy.

Skład opału i kamienia naturalnego w Lesznie

Ofertę naszego składu węgla kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i firm oraz instytucji, zainteresowanych pozyskaniem wysokiej jakości surowców, takich jak węgiel opałowy czy brykiet kominkowy. Współpracujemy z Kontrahentami w oparciu o zamówienia jednorazowe oraz stałe zlecenia.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, służąc fachową radą w doborze odpowiedniego rodzaju i ilości materiału opałowego. Profesjonalna obsługa i duży wybór asortymentu w przystępnych cenach jest gwarantem udanych zakupów.

Wierzymy, że w biznesie najważniejsza jest rzetelność, fachowość i otwartość. Dbamy o jakość świadczonych usług – zadowolenie Kontrahenta jest dla nas najważniejsze. Nasze zaangażowanie i otwartość zaowocowały gronem usatysfakcjonowanych, stałych Klientów. Mamy nadzieję, że niebawem i Państwo dołączą do tej grupy. Działalność gospodarczą prowadzimy już od 17 lat, co gwarantuje powagę naszej firmy.